مثل اینکه سرمان درد می کند...

مثل اینکه سرمان درد می کند...

 

 

·            یه جور خاطرات حج – ۲۳ 

 

دیدار از مسجد اباذر، مسجد بسته بود. دو رکعت نماز در حاشیه خیابان و کنار مسجد خواندیم. چون وقت نماز نبود، مردم محل، چپ چپ نگاهمان می کردند. مثل اینکه سرمان درد می کند که همه جا کاری کنیم که مردم برای ما حرف درست کنند!

بعد به مسجد مباهله رفتیم. نمازی در همان شرایط خواندیم! و بعد همه ما از محلی که خط کشی عابران پیاده نبود عبور کردیم و کفر رانندگان را درآوردیم! که صدای بوقشان به آسمان رفت! یکی سر از پنجره ماشین درآورد و با تشر گفت: ایرانی!!

 

 

/ 7 نظر / 10 بازدید
بی بی

رقصی چنین میانه میدانم آرزوست

باران

سلام حتی اگر هیچکدوم از ملت های دیگه قوانین رو رعایت نکنند ما باید رعایت کنیم. اخلاق اسلامی اینو میگه. احترام به قانون. و یادمون نره نماز خوندن تو خیابون حتی اگر موجب اذیت و آزار مردم نشه مکروهه! البته نمیدونم شاید در مورد اینجورجاهای زیارتی حکمش فرق بکنه. بهرجهت همیشه باید دستور خدا رو اطاعت کرد .نه حرف نفس رو. بله واقعا این چیز ها رو باید به زوار اموزش داد.

احمد

سلام با سوغاتي از عراق و افغانستان به روزم منتظرم يا علي

روزبه

سلام بدو بدو بدو یه خبر خفن دارم درباره شیطان (الیاس) است نخونی از دستت رفته ها منتظرم

احمد آدينه خيرآبادی

با سلام وبلاگ شهيدان زنده با مطلب (( من و خاطرات اسماعيل کريمی )) به روز شد . حتما سری بزنيد و ما را راهنمائی کنيد. www.badrioon.parsiblog.com يا علی مدد

فدايی

با سلام البته منظور من از آن نوشته٬ اصولاْ قرار دادن سيد حسن خمينی در گروه اپوزوسيون نبوده و تنها غرض اين است که بگويم چرا برخی خود را آنقدر به خواب زده اند که بايد صدای نواده خمينی(ره) هم در آيد؟ ديگر اينکه گويند در مثل مناقشه نيست٬ نه خمينی (ره) را تاب محمد(ص) بودن است نه نوادگانش در حد ياران نوادگان محمد(ص)٬ اما از آنجا که دوستان متدين قدرقدرتمان خود را علی(ع) ميدانند گه گاهی تلنگری بد نيست.